O Nás

Canon AX10Jmenuji se Miloslav J. Kotík a jsem ze Žďáru nad Sázavou. S natáčením jsem začal jako každý druhý, tj. amatér, kterého bavilo pořizovat rodinné záběry. Postupem času jsem zjistil, že mě natáčení baví čím dál tím víc a zkusil jsem tedy možnost natočit i nějaké video pro své kamarády a známé.

Videa měla úspěch, proto jsem svůj koníček rozvinul do dnešní podoby, kdy jsem investoval finanční prostředky do profesionální videotechniky. V současné době vlastním několik videokamer, Potřebnou PC techniku ke zpracování záznamu a dále profi audio soupravu k záznamu velmi kvalitní zvukové stopy k videu.

Na základě mnohaletých zkušeností jsem se rozhodl své služby nabízet i veřejně. Jsem schopen přijet v rámci celé ČR kamkoliv, natočit v požadované kvalitě videozáznam a zákazníkovi dodat  tento záznam ve formě, v jaké si přesně bude přát, např. jako DVD s potiskem a úhlednou krabičkou či jako PC formát na USB flash disku pro internetové prostředí.

Máte nějakou otázku?

Máte nějakou otázku, cokliv co by Vás v souvislosti s videem či focením dortů zajímalo? Nebo se prostě chcete zeptat na něco osobního, týkajícího se mé osoby či naší rodiny? Neváhejte a napište. Odpovíme každému